Sunday, April 3, 2016

hullud usklikud

Tubli tüdruk, kuigi raske oli tal seda emotsiooni tagasi hoida selle kurjuse osas rahulikuks jääda.
Pidagem ikka meeles,et väga tumedad vaimud on selle vere sissesöömise taga ja selle valu osas mida meid tegema pannakse loodusele.
Muide, taimetoitlus on ikka algne ja orginaalne inimeste menüü.
MeeldibShow more reactions
Kommentaar
Kommentaarid
Margus Meigo Sest siis kui me teeme seda loomadele, siis Neil õigus seda teha Meie liigile - nii lihtne see ongi, sh. maa naistega kõike mida enamus mehed pole isegi õudusfilmidest näinud... sest iniesed ise tegelevad ka aretustega... ja nii see jääb.. nii lihtsate asjadega, me üle neid võime hoitakse... suures osas.

Muidugi on ka terve rida muid negatiivseid lisamärke mis teenib valitsejaid ja neid kes inimesi pimeduses hoida soovivad.. kuid jah, võtame paar sammu korraga
MeeldibVasta1Eile kell 3:13
Püha Antonius No kui inimene sööb täiega tomatisaia... Ah, söömaaja seltskond on muidugi enda valida. Aga mikroobused, kas need ei kuulugi loomse toidu hulka. Mind kui bakterite ja haigustekitajate õiguste eest seisvat kodanikku häirib valimatu silmaga nähtamatute elusolendite kasutamine toiduks väga. Kõige hullem, mõnda neist piinatakse enne tarbimist surnuks kuumutamisega.
Margus Meigo jah, ja see ka lõppeb varsti ja tähelepanek on õige, kuid Sa selle füüsilise mateeria armastuse harju keskmise ajast oled lihtsalt praegu veel päris palju ees, meil siin osad ei saa aru isegi, et päris MEIE pea 1:1 sarnase vereringe, südame, aju ja valus pisaraid valavaid, lapsi taganutvad metsloomad on samamoodi loomad kui inimloomad.

Täis robotite ja zombide keskel elame, ja siis kurdame selle valu üle mida inimestele tehakse.. ja alles HAKATAKSE tegema, sest seda valu veel kogutakse, ja Teine maailmasõda saab lapsemäng olema, võrreldes sellega mida ära teeninud oleme oma enda liigi ja kaasliikide sadistliku piinamise tagajärjel.

Kuid taimede olemus on pakkuda maa pinnale elu. Õunapuud ja virlja, seemnetaimed nemad on need kes oma olemuselt toodavad tavalises algses olekus rohkem kui jätkuks vaja ja siis koostöös inimestega kes neid levitada ja kasvatada aitab nad saavad ka inimest aidata ennast söögiks pakkudes nii meile kui teistele loomadele ja lindudele.
Oluline on mitte kõike endale, vaid ka teistele loomadele jätta, kes ka kõik meie maailma kaudselt abistavad
Margus Meigo Kuid taimede olemus on pakkuda maa pinnale elu. Õunapuud ja vilja, banaani, seemnetaimed nemad on need kes oma olemuselt toodavad tavalises algses olekus rohkem kui jätkuks vaja ja siis koostöös inimestega kes neid levitada ja kasvatada aitab nad saavad ka inimest aidata ennast söögiks pakkudes nii meile kui teistele loomadele ja lindudele.
Oluline on mitte kõike endale, vaid ka teistele loomadele jätta, kes ka kõik meie maailma kaudselt abistavad
Püha Antonius Ehk on teatud loomade olemus pakkuda inimestele toitu? Kes on taimede käest küsinud nende arvamust? Väga antropotsentristlik arvamus nende olemuse kohta. Muide, ka taimed tunnevad valu. Paluks mitte kurke, tomateid noppida, vaid oodata kuni nad mädanenult taimedest irduvad.
MeeldibVasta112 tundi
Margus Meigo Kuidas Sina tead, et taimed valu tunnevad ja millist valu nad siis lastest ja vanematest eemaldades tunnevad, kas sellist raskeloomulist, igale lollile silmaga nähtavat, kus neil pisarad voolavad nagu loomadel?
Või on vaja selleks taimetoidulist taimetarka või kõrgemat olendit, et nende valu osata Sulle selgitada?

ainult samm, sammult ennast parandades, saad sa ennast arendada, mitte käega kõigile lüües.

Kuid selgita siis, kui sa väidad, mitte ei naljata siin, kus on need kirjutised ja uuringud, mis räägivad, et õunad, puuviljad ja seemned tunnevad valu
ja selle valu lõpetamiseks, nad nõuavad, et neid enam ei tarbita?

Looma valu nukruse tarbeks tasub sul ainult natukene googledada ja tuhandeid uuringuid lugeda, või lihtsalt olla südamega inimene ja maal, farmis elada... siis näed ise, nagu ma ise olen lehma ja koera pisaraid pühkinud.
Muidugi Sina arvad, et koera söömine Korealaste poolt on paha tegu võrreldes püha lehma söömisega? Eks vaata kuidas miljard indialast sellega nõus on...
Margus Meigo Meil aga teadaolevad taimed, mida võttes, saad enda meele seisundi ajutiselt, tasemele, kus saad tunnetada loomi ja nendega suhelda, ka taimedega...
Rohi on praeguseks öelnud, et nad on okey kui neid süüakse aga mis on valu ja nukrust tekitav, mis neile EI meeldi, kui neid lihtsalt "ilu" jaoks niidetakse või neile kütust peale kallatakse, siis nad ei saa oma armastust meile kuidagi tagasi anda ja tunnevad ennast raisatuna
Margus Meigo Muidugi, mitte IGA rohutaim, on ka väga kurjasi taime, keda isegi puutuma ei peaks, aga see selleks.
Püha Antonius M.O.T.T. Mõni inimene arenegu, enne kui fanaatiliselt pröökama pistab!
MeeldibVasta9 tundi
Margus Meigo See on täitsa õige info mis Sa räägid, Huvitav, et sellist asja peab Sinu kaudu tulema... ikka oled Püha küll näe:p
Ma aga küsisin seemnete ja puuviljade kohta.
MeeldibVasta9 tundi
Margus Meigo Nüüd sinu arusaam, ja greeka-rooma loogika on muidugi, et kuna taimedel KA valus on... et siis lisaks taimedele, VEEL suuremat ja nähtavat valu valmistad suvalt juurde VEEL tervele suurele hulgale liikidele, keda üldse EI ole vaja , MITTE ÜHEKSKI asjaks (mõrvata ja PIINATA), va. teatud maagiate liigiks aegajalt,
et kui teed ühele haiget, siis suvalt, tee edasi teistele ka ?

Ja leia samasugune uudis, seemnete ja puuviljade kohta, kelle puu on enda küljest lahti lasknud.
MeeldibVasta9 tundiMuudetud
Püha Antonius SA EI KÜSINUD SEEMNETE JA PUUVILJADE KOHTA! JA ÕPI EESTI KEELE ORTOGRAAFIA JA GRAMMATIKA ÄRA.
MeeldibVasta9 tundi
Püha Antonius RÕVEDAD ON IMIMESED, KES KEELT SOLGIVAD NAGU TEISTE HINGEGI, SINNA SITTUDES. MINE AAFRIKASSE, JA LIDU LÕVI EEST, TEDA SÜDAMEST ARMASTADES.
MeeldibVasta9 tundiMuudetud
Margus Meigo Aga ikka jõudsid gramaatikani, nagu ette ennustades _: )
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo Arvad tõesti, et mini gramaatika on midagi, mille kallal sinusuguse arenguga inimestel on õigus ilkuda? Et oskad numbreid ritta panna ja robotina reeglid ära õppinud keele jaoks, aga arusaamist, MIKS ja MIS keelt õppisid, seda ei ole ?
Usud,et võid seda keelt kasutada, mille iganes rääkimiseks?
Ei või
See on AINULT tõerääkimiseks mõeldud keel, ja kõik muud on surmapatus süüdi, kes seda muuks kasutavad.

Kuid kuna mina tegelen päris zombi ja romoti äärsete inimeste, kes sellese reaalsusesse jäänud, väljakaevamisega, et nad võiksid ometigi saata lootuse ellu jääda igaveseks, siis õnneks saan ainult muiata selles osas.
Sest minu vead kokku (mida Sa märkad ), Sinu ühe päeva elamise veaga on päris tühine seni kuni sa vähemalt poolt mu jutust kuulda pole suutnud veel alustuseks võtta.

Kuid jah, robotikindlam on mu tekst jah, kuid see juba omaette filosoofia ja teooria
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo Kui me räägime taimetoidust, siis iga arukas inimene kes aru saab taimetoidu arengust, mis inimliigile mõeldud, saab aru, et rägitakse seemnete ja puuviljade suunast, mis on inimestele mõeldud (ja ka teatud maised taimed, kes ei karju)
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo sest point ei ole mitte süüa liha, vaid süüa seda mis on kasulik ja kahjutu
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo Mõtle KUI ülimadalalt tasemelt lääne "teadus" üldse alustas, ja kui lapsekingades nad on erinevate putuka ja taimeliikidega suhtluses ja nende kuningriikidega majandades...see lause su artiklist seletab iseenesest:
"Lääne filosoofia ning teadus on loomi ning taimi pidanud ebaintelligentseteks instinktidele alluvateks olenditeks. Jon LieffViimasel dekaadil on ilmunud palju uurimusi, mis tõestavad vastupidist."
wau nagu, kuidas saab inimene siin planeedil sellise kuivatuspaberina üles kasvada, et arvab, et ta on taimest kes enne tead siin oli arukam, lihtsalt veendumusega, et on, ise aga vaevu oskab mingi osaga oma liigist suhelda ja aru ning läbi saada.
Vot SEE on minu jaoks tõsiselt müstiline, et kuidas inimesed sellisesse arengupeetusesse sattusid, et arvasid ennast loodusest kes neid sünnitas targem olema...
arvatvasti läheb veel aega kuni Belatonna -tubakataime -tomati - kartuli kaheõieliste konspiratsioone meie liigi osas ilmsiks tuleb ja seda sõda mõistma hakatakse... kuid see selleks, enne peaks rottidest ja hiirtest arusaama hakkama.

Mis aega ei ole müstiline, et : Kas see kurk saab rohkem fänne kui Edgar Savisaar?
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo Ma selles tehases käinud hingetehases kus hingesuuruseid juurvilju teadlased lõikunud ja katsetanud nendega.. neil täis isiksused... ega mul muidu omastkäest kinnitust polekski...

vahe selles, et kui ma taimi söön, siis ma TEAN, et ma söön elusolendit.. aga lihasööja ei mõista, et ta raibetki sööb.. kelle keha surres eriti ebatervislik ...
MeeldibVasta2 tundiMuudetud
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Raimond Hull Bibikov Margus Meigo soovitan soojalt psühaatri juurde minna. tsiteerin Muide, taimetoitlus on ikka algne ja orginaalne inimeste menüü.Inimene pole kunagi taimetoitlane olnud
MeeldibVasta215 tundi
Margus Meigo Ravile ja haridusalged peaksid ise läbi tegema ja tean rohtusi mida soovitada, loodus on selliste haiguste tarvis tootnud palju aineid mis suht kiiresti inimese silmad avab ja oma Greeka-Rooma musta maagia homo (homo kui robot, kommunismi-pentagrammi, mustamaagia ja pede haridus) algetest natukene kaugemale vaatama paneb, arusaamale, mis päris Eestile on asjakohane.
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Toomas Sirge Inimese soolestikus ja mujal elab palju baktereid-ilma nendeta ei toimu isegi toidu seedimist. Mis piinamisest siin siis rääkida võib?
Margus Meigo Jah, need bakterid ongi selleks, et siin selles maailmas see toit saaks ühest asjast teise toodetud, ja mis moodi see õigustab loomade piinamist, sadistliku mass kasvatust ja eelkõige, mis kõigerohkem härib mind (kuna ma tunded nii sadistlikus maailmas välja lülitanud, muidu ei saaks funktsioneerida) et mis härib kõige enam, on KUI RAISKAV ja täielikult kirjeldamatult massiliselt resurssi, aega ja närve raiskav on zombi inimeste enda jaoks tekitatud lihatööstus, see on kirjeldamatu.
MeeldibVasta113 tundi
Margus Meigo Kui keegi põhikooli matemaatikat oskab ja viitsiks adekvaatselt ise arvutada, need maapinnad, veeliitrid, toidu kogused (nende toidukogustele pandud kütus, töö ja aeg, maapind ja selle ruunamine väetistega... kui palju aega ja raha kokku? Kui liita sin...Kuva rohkem
Püha Antonius Ok, hakkame heina närima. Selleks peame humaansetel ajenditel mõned miljardid inimesed mättasse lööma, kuna põllumaad ei jätku. Metsad maha, et alet teha! Aga mis metselatega peale hakata? Äkki saabub Jehoova riik, ja hakkame koos elama? Sry, mina tõhu ja skungiga koos ei ela! Biifsteek selle peale!
Margus Meigo kuidas Sa nii puuduliku loogikaga üldse ei häbene avalikuse ette tulla? Loomade jaoks, kes KASUTAVAD ROHKEM PÕLLUMAAD , Neile kasvatatava toidu ja energia näol, kui kunagi ükski inimene süüa suudaks... et neid loomi, kes taimede mõjul kasvanud on, ja kelle lihast , ainult need samad taimsed energiad MIINUS see mis tema elus olekus vaja läks me kätte saame... ja sa suudad ette kujutada, et nagu matemaatiliselt, oleks odavam LOOMADE läbi süüa toimi, neid loomi veel hoida piinades... kui taimi OTSE süüa?
Liha toit on VÄGA limiteeritud ja üksluine, madala energiaga ja vähe andev võrreldes järjepidava selle toiduga MIS ON LOODUD inimese jaoks, aegade algusest saati,

Kuid me ei suru Sinu alleshoidmist viisnurk pentagram, see mida need "jehoovakad" räägivad muide KA saab olema, kuid see tähendab õnneks, et teid ei ole siis olemas enam, .. lihtsalt praegu ainuke ajutine mure on, kuidas lõplikult likvideerida kõik ebamoraalsed ja lihasööjad ja tulnukad me liigi seast, võimalikult vähe enda liigile viga tehes.
Margus Meigo Sina võid muidugi heina närida, ja sind saab ka panna heina närima kui vaja, selleks olemas tehnoloogiad (ka neegritel, kui vaatad paar videot alla ühe neegri preestri videot...) kuid meie siin sööme VÄGA mitmekülgset toitu,
..
ja aru sa vist ikka veel ei julge saada, et Su liha, TAPAKS sind vähem kui kuu ajaga ära, kui sa selle mürgiste kõrvalmõjude eemaldamiseks, lisaks taimi ei tarbiks, kes sind elus hoiavad'?
Margus Meigo Mõtle loogiliselt.... üks toiduaine tapab su ära kui ainult seda sööd... ja teine ... teebsu tervise tervemaks ja mõistuse selgemaks....
hmm... raske valik, kumb on õigem ?
Püha Antonius Nälg kipub mõistust teritama küll.
Margus Meigo Ma ootan avali sui neid inimesi, saaks pundi kokku 10 või nii, kes oleks nõus, et söövad siis ainult lihasi, rikkalik vaheldusrikas menüü ainult: jänese, lehma, konna... mille iganes lihadega... ja vett...
Ja siis teine grupp sööb ainult 3-4 sorti seemneid veega...
ja kolmas grupp 3-4 sorti juurvilju veega....
ja neljas 3-4 sorti puuvilju veega...
ja siis veel üks, kes sööb lihtsalt leiba ja vett...
ja siis mõni kes julgeb ehk ainult ühte tema valitud liha versiooni süüa ilma taimsete lisadeta...

ja siis hemaeelega vilmiks kuidas need kümme üksteisejärel ära koolama hakkavad

nagu prantsuse kuningas, surma saatis suure hulga vange ükskord, andes neile ainult liha söögiks...

ja siis las arstid möödavad tulemusi...

seda peab aga tegema TV eetrist eemal, ehk interneti eetris, algselt, sest telejaam ei tahaks kellegi surma oma hingele võtta, aga siis pärast kui esimesed juba ära surnud on, siis võib videod ka telejaamale edastada.
Püha Antonius !0 inimest leian, too liha kohale.
Margus Meigo Sobib, hoian teid siis listis.
Wau, see oli lihtsam kui ma arvasin.

KOhe kui resursid vajalikud olemas, siis loomulikult. Kui Sul resursid enne olemas peaks olema, siis võid ka ise rahastada, aga seni siis ootame kohe kui saame ja kindla peale saame selle resursi kokku varem või veelgi varem
Margus Meigo Saada mulle oma päris kontakt postkasti, Sina ka Raimond kui julged, mille kaudu kindlalt kätte saaks,
Püha Antonius Sul pole raha? Oeh...
Margus Meigo Jah, sest kui sa oled taimse mõtlemise peal, siis Sa ei mõtle kuidas laipadest üle joostes ennast ette saada, vaid eelkõige mõtled kuidas kogu lodusele ja sinu ümbruskonnale on parem, et kogu lodus säiliks
Margus Meigo loodus toimib paremini koostöös ja sõpruses, mitte greka põhises õpetuses, et "tugevam jääb ellu"
ega ikka ei jää küll, teiste liikidega mitte arvestaja ellu...
tugevam on ikka see, kes kõige enam teiste likide heaoluga arvestab... ja tõsi ta on... ajutistel aegadel, teistega mitte arvestajad, hetkeliselt fokuseeritud jõuga ilma elus pikemalt mõtlemata, nad saavad odaga selle ühe või pundi häid tapetud... kes neid kritiseerivad või kes nende rynnakuid ja mõrvaelu paljastavad, kuid ajalugu ei unusta midagi.. ja need asjad saavad uute liitlastega selgeks kunagi.. ja siis juba ette ära nendel takistused ise endale loodud... samal ajal, kui hea surma surnud inimesed, võivad pigemeeldada,et kui nad loodusele vajalikud olid, siis nende teadvus ja vaim kantakse uute kehasse üle, kergelt..sest väärtus on see mis on väärtuslik, see kes haigeid organisme terveks ravida proovib ja suudab ning kes ebavajalike märkida ja piirata oskavad või julgevad
Püha Antonius Kuule taimne mõtleja, mul on kordades rohkem metsa kui tavametsaomanikul. Ma ei ole lageraiet teinud, ainult valikraiet. Jutt, et teiste liikidega mittearvestaja ei jää ellu, on küll kohatu kui mingi hetk enne lubatakse teisi sohu toppida. Muide, mu raba ootab... Võin võimaldada, hea tasu eest, muidugi...
MeeldibVasta111 tundi
Margus Meigo Siis kui teistega mitte arvestajad sohu viid, siis ongi see loodusega arvestatav.
Mu perel ka nii rabad kui sood ootavad,
ja sa oota siis kui me resursiga tuleme, sest see plaan kindel meil, võtta valikuline punt raipesööjaid, neile anda valgustavaid tehnoloogiaid metsas ja siis peale seda lasta ta liha keskele , ning ka seda filmi võtta mis juttu nad siis räägivad
Margus Meigo See saab revolutsiooniline olema
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Raimond Hull Bibikov Veganid on ajuinvaliidid kes on lasknud enda aju ära pesta.Inimene peab kõike tarbima liha kala sealjuures taimi .Igasugune radikaalsus on alati vale.
Margus Meigo Sinusugused peaks esmajärjekorras seinaäärde panema kui aeg tuleb ja õnneks tuleb ka. Praegu viiruste-bakterite loomine on käsil, mis just SINUSUSGUSTE sigististe soolestikus ja ajus toimima hakkab ja suht väikese osa taimetoitlasi maha võtaks
Margus Meigo TAIMETOITLUS on radikaalsus? ? grin emoticon :D:D ja siis kutsud, või viitad, et Toidutoitlased ehk siis PÄRISINIMESED (sest tegelikult ei ole vaja öelda "taimetoitlane" , see Rooma impeeriumi homolik propakanda nipp, panna normaalseid ennast kehtestama muude nimedega... nagu heterod peavad ennast heteroseksuaalidena kirjeldama jms, on normaalsed inimesed ja siis erinevate haiguste ja vaimude küüüsis olevad RAIPEtoitlased zomi kalduvustega poolinimesed, kelle kohta siis on sõna "Carnivore" ehk karnivoor, sarkofaag , harpaktofaag )

Te ju sööte raipeid, isegi mitte loomi ja liha.. vaid surnud loomade raipe tükke mida te raiped ise siis veel põletate ja pruunistate, mustapipra ja soolaga "maitsestate", sest muidu see raipe jupid mis loodud hoopis muudele bakteritele, ei läheks teil ju kurgust alla

ja oma kätega enamus teist zombidest isegi ei saaks looma tapmise, tükeldamise ja toimetamisegagi hakkama

väikene austus Ausatele raipe ja lihasööjatelegi, kes ise aru saavad, et nad reaalselt armastaval, elus, pisaraid valaval PERE loomal , kellel on oma pere ja lapsed keda nad REAALSELT armastavad, et neilt elu võtavad ja mõrvavad.... ja naisigi siis sunnivad seda uskuma ja tegema...

Selles osas austus neile... kuid kui sina üks nendest affidest oled, kes käib poeletilt, argliku värdjana ainult valmis raipeid kilepakendis endale tooma ja siis vorstina seda leiavapeal hoiad ja naudid rsk.. selliseid õnneks kauaks siia ilma ei jää
Raimond Hull Bibikov esiteks jutt oli veganitest ja see on radikaalsus idioot sa isegi ei tea mida sa jagad.Teiseks taimed on ka elus kui nad kasvavad ja et neist toituda tapad sa neid plus kui kõik inimesed planeedil taimi närima hakkavad siis selle tagajärjel hävineb tunduvalt rohkem loomi vabas looduses(putukaid ja linde jne) Lammas sa oled ja arvatavasti lambaks sa jääd söö heina ja määgi grin emoticon
MeeldibVasta112 tundi
Margus Meigo Mis taimede pedeliku juttu sa ajad? Mida Sina rsk tead taimede elust kui sa värdjas ise toetad kirvega laste ja vanemate peade puruks peksmist ja siis need vorsikeseks teha, et sul purjus peaga, oma häbi kustutamiseks juuatäis peaga grilli õhtul siis hea matsutada?
Erinevalt sinust, need kes loomade mõrvamisega ei tegele enam, nemad saavad suhelda taimede JA loomadega, olles teadlikud nende valust ja mida kuidas on lubatud
Margus Meigo Ja midagi nii arulagedat, aristotelese greeka rooma ajuprogrammiga inimeselt, kes peaks elementaarset epiirilist loogikat haldama, ei oleks isegi sinult oodanud, et kui inimesed hakkavad planeedil taimi närima, et siis selel tagajärjel hävineb ja mõrvavad, piinavad inimesed rohkem loomi. Sellest peab ekraani pildi tegam, priceless
Äitäh !
Raimond Hull Bibikov Sa ju mõrvad ju loomi rohkem kui mina tee endale selgeks kuidas tänapäeval taimi kasvatatakse
Margus Meigo ära räägi nii idiootset jutu, sa solvad enda ja lugeja reptiili aju sellega. Enne ku isa midagi siia vastuseks ropsid, siis mõtle ka natukene, OMA robotliku, greeka hariduse ülistatud LOOGILIST aju sutsu eks...

Väga hästi teadlik kuidas taimi kasvatatakse, kuidas neid keemiliselt ja looduslikult kasvatatakse, ja mitte ühegi kõige vigasema valemi põhjal ka, ei tule siit välja tõestus, et siis kui taimi rohkem sööd siis tapad rohkem loomi.

Ole nüüd, enda allesjäänud aju austuseks hea mees (oled ikka mees eks?)
Tee väike paarileheline, või veel lühem tõestus, arvutus, uuring, joonistus kui muuks suuteline pole, KUIDAS Sinu ettekujutluses, taimede söömine (võta siis arvesse, et kõik taimetoitlased on arulagedamad kes ainult hiinlaste moodi maad rüvetades taimi kasvatada oskavad) .. ja isegi nendes ekstreem näidetes, VÕTA arvesse, see (võta arvesse ka 2+ miljardit lihalooma ja lindu..).. ja kuidas see rohkem loomi tapab , seda arvutust oleks mõnus jagada, saaks netis kindlasti kuulsaks
MeeldibVasta12 tundiMuudetud
Raimond Hull Bibikov 7 miljardit inimest hakkab põldu harima palju õnne ajukääbik söö rohkem seeni dibiilik sa ei saa millegistki aru mida sa ajad.ma ei viitsi enam su laus idiootsustele vastata inimene sellisel kujul kui praegu on koguaeg liha söönud ja tema eelased ka
Margus Meigo Kuidas Sul endiselt jätkub jultumust teisi kääbikuteks nimetada, ise aga ei oska arusaadagi, mis moodi lomad üles kasvavad, kas sa tead mõnda inimest, kes suudaks ROHKEM süüa ära taimset toitu, kui SEE hulk lihaloomi, mida ühe haige lihasööja sõbi meelenaudingute tarvis maha notitakse ja retsitakse ?
Margus Meigo Et siis see resurss, raha ja taimede kogus, mida võiks inimesed süüa muul taimsel kujul, mite aint nisu.. Naerist nagu me eelmised 5000 aastat elasime jms,
nüüd lihatoidulisena me siin suutnud rigi maha parseldada paarisaja aastaga suht...
et see kogus taimi, mis siis ruutmeetri kuludega on MAAPINNA OSAS (loom + kasvatus ala loomadel + maapind + transpordiala nende teenindamiseks + vesi + vajalikud teadused viimase väja pigistamiseks ja inimeste ajupesuks jne, kuigi viimase võid arvutusest välja jätta, see ülepea oleks nagunii) .. et võtad sele kokku ... tava looma kulu... kui palju nad taimi ja energiat kulutavad inimeste tarbeks...
ja siis vaatad kui suure hulga erinevaid taimi saaks sellekst hulgast inimestele
Püha Antonius Mul on tunne, et keegi ei tegele füüsilise tööga. Muidu ta teaks, mis jõudu annab.
Margus Meigo Jällegi, ära kasuta alaarenenud Greeka arusaame siin, kui sa aru ei saa mis annab jõudu ja kuidas siis milleks ennast häbistada?
Mine Tarmo Jaanisk jutule raplas, ta on Eesti suurima mahemesila omanik, tõstab käsitsi mesitarusi ja füüsilisi asju päevas TONNIDES käsitsi, peale ja maha... hommikul vara kuni ühtul hiljani ning siis veel suudab samal ajal firmat juhtida ja pere kasvatada, Jumala arusaam on tal ka elementaarne,
Tema on NELJANDAT põlve taimetoidu perest, ja kõik ta pere on raske töö ja targa mõistusega olnud, ema oli kuulus prohvet kelle käsikirjad smuugeldas marju lauristin ja veel osad inimesed inglismaale 90ndatel..

et mine haugu temaga ja proovi tööga jaksu pidada, vaata kas siis tekib arusaam midagi muud?
Ja ta ei ole zombi väsinud õhtuti kes teleka ette viskab pahurana lösakile , et tal "raske päev oli..."
kuigi ta päevad kaks korda pikemad tihti kui enamus füüsilise töö tegijatel

Jah, ja ka mina, täiesti vaalt võin päevotsa maad kaevata ja muud tööd teha, ma ikkagi maa juurtega
Margus Meigo Ei, ta ei kasuta ÜHTEGI keemia toidu lisandit. ega muud trikki.
Olin ise ta pool tööl suvel, tean ise oam silmaga.
MeeldibVasta11 tundiMuudetud
Püha Antonius Seda kaevamist tahaks näha tõesti?
Margus Meigo Kui palju maksad, võin tulla Su enda aiamaad päevotsa kaevata tuleval suvel kui aega on, 10eur tund, ja kui õhtuni ei jaksa, siis maksan kõik raha tagasi, nõus ?
Margus Meigo Kui Sul õigus, saad tasuta tööjõudu omale
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Raimond Hull Bibikov http://www.aripaev.ee/.../18/inimene-pole-lehm-indrek-tustit
Ülearune rohusöömine ehk radikaalne taimetoitlus ei sobi inimesele, hoiatas füsioterapeut Indrek Tustit Pärnu…
ARIPAEV.EE
MeeldibVasta113 tundi
Margus Meigo aa inimene pole lehm? Vaat ku iarukas pealkiri,
Kuid keegi nii lolli pealkirjaga midagi esitleb, siis ei ole eriti mõtet aega kulutada selle peale
Margus Meigo ja ole hea postita VASTUSENA oma postituse alla mitte ära spämmi uue ja uue postitusena, Sinule on sõna antud ÜHES vastuses ja räägi seal all, kui midagi täiesti uut välja mõtled siis tee uus vastus
Raimond Hull Bibikov Margus Meigo sina võid muru närida aga kui sinusugused tolgused tulevad mu lastele seda pähe määrima siis hakkavad nad ise muru toitma.
Margus Meigo Sinu lapsed võtame sult ära ja sinu viime sohu kuhu sa kuulud, haige inimene
Margus Meigo ja sina haige (see mõeldud, psüholoogiliselt meditsiiniliselt, mitte solvanguna) SINUL ei olegi lapsi, Naine kes nad sünnitas, temal on,
"Sinu lapsed" vot kus siin sünnitaja välja karanud
Raimond Hull Bibikov sul puudub selle jaoks igasugune võim arvestades et sa maltsa ainult sööd siis varsti ei suuda sa isegi ennast sohu vedada kus sinu koht on.
Margus Meigo Sa ikka saad aru, et mitmed maailma TIPP jalgratturid, bodybuilding lihase massi kasvatajad, ja kõrgete võitluskuntstidega tegelejad on taimetoitlased?
Margus Meigo Ku isa nii madalal arusaamal veel alles oled, lapsekingades, et arvad musklil, jõul ja liha söömisel seos olevat , või vajalikus, siis pole mõtet üldse rääkida, vaid kui arenenud elementaarsete teadmiste osas oled siis tule tagasi siia haukuma (siin polnud mõelnud sind koeraks nimetada.. tema ikka tunduvalt südamlikum ja arusaavam)
Raimond Hull Bibikov ja taandareng on ka areng nagu sinu puhul näha.huvitav palju see sportlane siis jõuaks kui ta pulbreid sinna kõrvale ei tarbiks grin emoticon su esivanemad kõik liha söönud grin emoticon sa sobid selle telegrammi toimetajaga kokku kes väidab et maailm on lapik näri muru ja tunne ennast hästi ära topi oma radikaalsusi teistele.
Margus Meigo Raimond Hull Bibikov Sina oled see, kes on ÜKS samm ainult, AINULT ühe sammu kaugusel, oma naise laste ja naabri imikute õlipotti toppimisest ja neil kirvega pea tükeldamisest, sest see ON üks samm sellest kui sa seda teiste lastega teed, kes VÄGA sinu liigi sarnased, samamoodi pisaraid valav, ja oma pere armastav... inglismaal juba kohtasin neid ka, kes juba ütlesitki, et kõik on keemia ja võrdne ja kaloreid on vaja ja pole midagi hullu kui ka nälja olukorras, või kui maitseb, süüa teiste lapsi,
tüüpiline arengu protsess raipesööjatel.,

Kirjelan graaafiliselt lihtsalt SINU enda aju Sinule et sa aru saaksid

ise oled nagu värd-loom, sööd verd.. teades väga hästi kui ebapraktiline ja kahjulik See suures plaanis on (9 klassi arvutusi viitsid teha praktilisuse osas?). ja siis nimetad neid kes normaalsed inimesed on, uuesti seda ilmaelu vabaduse poole pöörab, nimetad neid "radikalideks"?

Jah, kui Greeka-Roomlased taimetoitlasi süstemaatiliselt hävitama hakkasid, koos Matriarhaatias elavate Heebrialastega, siis nemad ka nimetasid neid taimetarku "radikaalseteks"
tead miks eks ?

Sa hoia alt... sest meie tegutseme sSinuga samamoodi, nagu sina loomadega. Ja meie teame, et me teeme head, sest siis on üks mõrvar vähem kes paha haisu ajab...
Need
kes vaikides veel oma haiguses söövad austusega, ja aru saavad, et neil see haigus on, nemad las olla, neid me ei puudu... ja nad südames saavad aru ,et teiste peresi sööövad.. nemad las olla veel.. ega nemad seda haigust enale pähe ei pannud, vaid see tuli enamasti peksmise ja sundimise järel, sellistelt vanematelt nagu Sina, kelle nimes on "Hull" juba sees, Seega Jumalale tänu, et ta just Sinu minu jutule saatis, ja saan aru ,et sinu vaimu teinepool, minuga koostööd teeb tegelikult
Margus Meigo Kuid sellised, kes nii valjult, ründavalt oma haiguses siin lõugu ka veel laksutavad meie planeedil, tulukad rsk, nendele veel tuleb see koht kätte näidata
Raimond Hull Bibikov hahahah sa oled oma juurikatesöömistega vist sattunud mingile heale juurikale et kujutad asju ette.Kui sa veits laiema simaringiga oleks siis sa ka teaks kes Raimond Hull on aga see on teemast välja. Huvitav mis see jumal on või kes ? et sa siin vaimudest räägi seletab palju grin emoticon
Margus Meigo Kes oled? Vaatame Sinu postitusi vimaseid, ja saame kohe aru:
"Sexy girl dance fails" on postitus kus siis irvitatakse naiste äpardumiste üle... "siis oli jumala teotuse postitus startrekist (vist).." ..
siis oli sadomaso porno postius kus "muidu sa vait ei oska olla kui naine sulle tussi näkku surub" (arvatvasti samamoodi käitud ka naistega oma fantaasias, et neid vait hoida, ei imestaks kui suhu keppimise pooldaja ka oled),
siis oli alkohli promomise postitus kus soovitad niigi lollipeaga alkoholile raisatud raha eest veel ennast karistada ja see solk endale sisse keerata mis on TEADA, et kahjustab aju, arusaame ja viisakusnorme, ja siis oli lõpetuseks nali sul "Mis vahe on prostiduudil ja sääsel? Sääsk lõpetab imemise kui sa teda labakäega lööd" ...
siis läks süda pahaks ja edasi ei tahtnud lugeda...

et mida nende postituste põhjal võiks arvata sinust?
Et kes oled vaevatud hing?

Õnneks postitad jumalast palju.. kuigi pilkavalt.. aga siiski... näha on, et positivsuse suunaga, ehk sis otsid abi ja päästeteed.,. jasee on hea

Juhuks, kui eriti head järeldust ei tulnud kasutades "hinda pud tema viljade järgi" ... siis ole hea tutvusta ennast ise
Raimond Hull Bibikov Kuidas sa tead et ma naeran nende tüdrukute üle? Midagi mida pole olemas seda ei saa teotada.
Raimond Hull Bibikov Ja arvestades et sa siin kuulutas vahepeal kristlus siis peaks sulle ju naiste alavääristamine ja laste tapmine väga meeltmööda olema.
Margus Meigo Kristlus muide on Matriarhaatlik, Taimetoiduline ja Laste kõrget vaimu inimkonnale selgitav, tuleb natukene greeka-rooma-pentagrammi-viikinglaste-vaimuvaevatud Luteri taguotsast oma pea välja tõmmata, ja hakata reaalselt mõtlema ja tunnetama millega ja...Kuva rohkem
Raimond Hull Bibikov Vähe sellest et sa inimese toitumis vajadusest suurt midagi ei tea ei tea sa ka usust suurt sittagi.Pluss ära aja mingit jama alkoholi kohta ma pole sellest midagi rääkinud.Sa teed siin suuri sõnu võimsusest siis tee endale selgeks et taimed tunnevad ka valu nii et marss marss sohu ennast uputama sadistlik tõbras.Minust saab peale surma toit nii et ma ei muretse vaimuhaigete probleemidega ennast.
MeeldibVasta8 tundi
Margus Meigo Just, sinust saab, madalamatele bakteriltele toit, sest eriti väärt see toit pole mida maha jätad, saad veel enne surma näha ka mida Sust oleks võinud saada, ja siis saad aru, et oleks võinud liituda nendega, kes ei sure, kunagi. Nagu normaalsed inimesed.
Mis osa ma siis usust ei saanud aru? Või oled sa luteri ajupestud, et usud ainult zombit jõigustavaid arusaame?
Kui sa ise isegi ei tea, et taimetoit me algne ja meile mõeldud toit on, siis mis tasemes me vestelda saame üldse? Alles ilma sündinud lapse tasemes.

Alkoholi promosid ju oma lehel, või räägid siis alkoholi vastu nüüd? Eks mine proovi alkoholi vastast juttu Odini vaimuga nakatatunule rääkida, vaata mida ütlevad Sulle
MeeldibVasta8 tundi
Raimond Hull Bibikov Ja see pilt mu profiilist näitab rohkem sinu madalalaubalisust.Huvitav kuidas ma promon alkoholi tarbimist kui ma ise peaegu 8 aastat kaine olnud wink emoticon
MeeldibVasta8 tundi
Margus Meigo Ei KAINE Sa küll ei ole, alkoholist oled eemal lihtalt. Muidu arvatvasti ei suudaks siin isegi vastu rääkida.
KUi ma madalalubaline, siis mõtle kui häbi sinul, lastes ennast sellisese tasemesse minuga võrreldes panna?
Kergeusklik ikka oled.. arvad, et kui alakoholi ei joo, et siis mõistus kaine v ?

Ja selle postitusega, kui Sa ei mõista, et promod, siis...
MeeldibVasta8 tundi
Margus Meigo Kaine(m) oled siis kui hakkad teistel KEELAMA joomist, ARU SAADES, mida see inimliigile kaasa toob.
MeeldibVasta8 tundiMuudetud
Raimond Hull Bibikov Sinusuguseid herneaju jaoks on see alholi promo see kes ise mõtlemis võimeline on selle jaoks ei ole.Igaüks saab nii aru kuhu poole teda kutsub
MeeldibVasta8 tundi
Raimond Hull Bibikov Täpselt samamoodi saad sa aru mu FB nimest et Hull aga kui sa suudaks väheke googeldadahttps://www.pioneerdrama.com/AuthorDetail.asp?ac=HULLRAYMON
MeeldibVasta8 tundiMuudetud
Margus Meigo Sulle teadmiseks, inimeste Perenimed ongi, nende isiksuse tähendusega, olgu nad õunapuud või puusepad
MeeldibVasta7 tundi
Raimond Hull Bibikov Margus Meigo sa nagu ise ka aru saad mida sa räägid? enamik ajast sa räägid ise endale vastu sa ei tee vahet taimetoitlastel ja veganitel sa tsiterrid siin ristiusku ja sõimad et mina alavääristan naisi ise arusaamata et ristiusus on aasta tuhandeid naisi alavääristatud.Siis hakkad päris segast peksma perenimedega.Kui mul oleks reaalne võimalus ma võtaks sul persest kinni viskaks su kuskile alaska mägedesse ja tuleks ise ka ilma millegita.Siis tahaks ma näha kuidas sa seal vastu peaks toitudes nagu vegan.Inimkond on miljoneid aastaid liha ja loomset tpitu tarbind ja jäävad tarbima sinusugused on ka alati leidunud aga nad pole vastu pidanud.Tänu inimkonna arengule (teadus valdkonnas) saavad tänapäeval sinusugused hakkama meie vöötmes tuhandeid aastaid tagasi poleks sa arvatavasti aastatki vastu pidanud
MeeldibVasta6 tundi
Margus Meigo Ja mis erilist siis tema mõtted tõid ? Mis filosoofiat Joodiku Poja lugu jagas?
Ja kui sa juba siin oma Hullu'de sugulaste nimedega jagad, kellel mis seos sinugaongi..? Et siis peaksid, ehk teadma, olema lugenud, et mis on siis see lahendus Peeteri Prinsiibi osas,
ma pole seda läbi töödanud, ega aega selleks väikeseks arusaamaks mis tundub olmea tehtud lipsu inimeste poolt lipsu inimeste orjade organiseerimiseks, vaimuvaeselt, ehk siis mitte keskendudes sellele mida inimLIIK ja loodus vajab, vaid nad keskenduvad kuidas panna inimesed tööle mille iganes heaks, nii et suva organisatsioonil oleks edukas ja edu välja pigistada inimestest seda mida mingil tulnuk orgnisatsioonil vaja on paremini kui neid trikitades kommidega korgemale positsioonile kus inimesed pakksude professorite või kurnatud orjadena edasi tiksuvad turvaliselt pensionini kuid sydames mitte org nist oolides.

Vahelduselks, oma hiilgava liha sööva ajuga, seleta siis paari sõnaga see kokkuvõte, lahendus, mida Raymond Hull koos Peeteriga oma elu märgatavamas töös tegi (mis iganes see "Loov kirjandus" oli ei pannud tähele... et loov aga MILLEKS loov?)

http://www.thevoiceslu.com/.../the-peter-principle-the.../
MeeldibVasta6 tundi
Margus Meigo Muidugi ma pean ette imestama korra veel, et üks asi mis on tänuväärne ja imestama panev, et mu väga lahtise kirjatryki osas, millel omad vead ja eesmärgid.. et Selles osas siiani kolmest inimesest mitte keegi ei ole kommenteerinud?
See on tõsiselt müstiline ja tõestab, et vähemalt robotitega ei räägi, sest nad ei suuda üle paari lauselise vea edasi arvutada lausete tähendust millele mugavalt andmebaasist tüüpvastuseid siis loopida,
seega mul on väga meeldiv seni olnud, ja tänud korra veel. Loodan, et see harjutus jätkub veel mõnda aega
MeeldibVasta6 tundi
Raimond Hull Bibikov Margus Meigo see mida sina omaväljaütlemistes tahad oleks reaalselt sinusuguste kadumine sest sinusugused ei saa hakkama te eksisteerite tänu sellele p... kukunud liberaalsele ühiskonnale
MeeldibVasta4 tundi
Margus Meigo ei, sina eksisteerid tänu liberaalsetele eukeenika reeglitele, siin ajad paar asja sassi.
Või noh, eks võib öelda ka sedapidi, et minusugused sündisid läbi nende katsetuste mille tarkuse suurusest aru ei saadud ja kelle osas nad ei oska muud peale hakata, kui loota, et me vanadusse ära sureme ilma, et kõike seda alumistele pimedatele silme ette toome, mida meiesugustel väljalastevarjantidel näha ja tajuda on võimalik,
jah ,tõsi, mitte küll nii pikalt ja rahulikult kogu selle töö viljade nautimisega siin ilmas tegeleda mida teile teeme, kui te ise just mingitpidi nii targaks ei saa, et Suurele Tõllale pea otsa tagasi KASVATATE ja ta naise armastuse taastate, te mudilased,
kuid seniks... on üle ilma neid hingesi ringi lippamas ja millal iganes kogu mahus raud või nanotehnoloogilise või veelgi, väga palju peenema ja udulisema tehnloogilise või biloogilise rusikaga virutades, sahtli tühjaks kogu rügemendil, ühe köhatusega, olenemata node ettevalmistuses,t sest ei saa valmistada ette selle jaoks mida ei näe ega tea, ja mille mõjust saad siis alles aru kui see ära olnud on
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo .:.
filosoofilistest ja muusikalistest rusikatest, peopesadest paitamiseks, rääkimatagi, mõtlematagi, tundmatagi..oh.. tunnetades yeah, 83. a versioonidele
https://www.youtube.com/watch?v=lAwYodrBr2Q
"Wait," taken from the album 'Hurry Up, We're Dreaming', is the final…
YOUTUBE.COM
MeeldibVasta2 tundi
Margus Meigo sest me oleme ....
Siin on ainult mõte kas nõustuda, heapoolel olemisega või nõustuda nõusolekuga kaduda,
mõlemaljuhul peaks olema nõus kaduma. Kuid soovima jääda, kui seda neil vaja keda armastad. Vaata, et siis armastaksid EnaMAt keda vaja
MeeldibVasta2 tundiMuudetud
Margus Meigo .:.
https://www.youtube.com/watch?v=ZpRcueiwIig
Arvatakse, et inimene saabus Baltimaadesse umbes 14 000…
YOUTUBE.COM
MeeldibVasta2 tundi
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Margus Meigo Hitleri üks põhi põhjus, miks teda ajaloos demoniseeritakse, on tema ja ta lähikondlaste taimetoitlusest arusaamine, sest need olendid, kes meid siin karjatavad, nendel see suur hirm oli, et kui see välja tuleb, siis saavad inimesed koos muude loomadega sõprusesse suheldes infot vahetatud mis kogu selle inimnaiste orjastamise projekti siin peapeale keerab
Seni aga kui me loomi sööme, nad meiega ei ole liidus, sest meie EI pea loomi sööma, meil EI Ole selleks kihvasigi, vaid on TAIMETOIDUKS loodud hambad ja kehakeemia, mis kannatab küll igast sita söömist ja isegi liha, kuid mis ideaalsemalt toimib süües seda mis ei nuta (sedasi, et ka aju saaks kõrgematele arusaamadele ligi ja oskaks uuesti ruumis ja ajas liigelda, nagu elementaarne me liigile asjakohane)
Raimond Hull Bibikov Hitler oli pooletoobine ka grin emoticon
Raimond Hull Bibikov Huvitav mis asjad need simahambad siis inimestel on kui mitte kihvad ja mul nad poole pikemad kui teised hambad.
MeeldibVasta213 tundi
Margus Meigo Kas Silmahambad tunduvad kihvad su arvates või ?
Jeerum... mis järgmiseks, äkki kõrvad on sarved v sest varju käes tunduvad sedasi?
MeeldibVasta12 tundiMuudetud
Margus Meigo Sul on silmahambad poole pikemad ku iteised v? Siis sa vist ikka päris vampiir elajas, palun saada oma silmahambast, mis POOLE pikem pilt, sooviks ka näha oma Silamga
Margus Meigo Mis osas see hitler pooletoobine oli?
Kui välja arvata see, et ta ei arvestanud kui suur on sotalistide, liberalistide, kommunistide, rooma-greeka tulnarite globaalne haare ja plaan... ja siis sai Norrast-Rootsist selle eugeenika valedel aluspõhjadel, ja Martin Lutsiferilt sai juudi vihkamise kes suutsid petta teda, et nad usuga päriselt seotud .. kuigi nad tegelikult Heebrialaste vastased rooma käsilased, LUTSIFER-LUTHER ... eks... kuid ta ikkagi võitis, sest ta jättis maha märgi,
taimetoitlusest,
ja see on piisav, .. .sestta oleks ära likvideeritud nagunii, tema kaotus oli ette planeeritud, sest muud viisakusnormid ja rahuslikus oleks läinud suuremaks ja ilusamaks kui seda vaja oli Roomlastel... kes siis nüüdisajal Rootsi-Vene ja elektroonilises ning occultses astmes ka usas on võimul...
Raimond Hull Bibikov Kle kloun sa isegi ei saa saru sellest et Hitler oligi ju sotsialist hahahahaha kirjutan sulle välja lammas NATSIONAALSOTSIALIST ja et sa teaks siis Stalin aitas ta võimule.
MeeldibVasta212 tundi
Margus Meigo Nu näed siis millised arusaamad Sinul on : )
Margus Meigo Selgita sis mulle, kes on "NATSIONAALSOTSIALIST " ja mis muu termini alla ta ennast mahutama oleks pidanud nende piiragute all, mis kelleliselt ja filosoofiliselt tol ajal võimalikud olid ?

Kas nad olid sotsalistid, liberaalid kes pooldasid perversusi, joominguid, naiste alavääristamist ja inimeste lambana hoidmist?

Kas nad olid sotalistid, liberastid, homo pooldajad kes toetavad raipe söömist ja loomade retsimist piinamist, ?

Kas ta oli madala teadvusega olendite pooldaja kes olid juhmakad või said nad aru ,et see valu mida me loomadele ja lodusele teeme, tuleb meile lastelastele peagi tagasi?
Thea Inno Raimond Hull Bibikov see kihvaküsimus tekib minul ka...olen ka suhu vaadates märganud seda grin emoticon
MeeldibVasta12 tundiMuudetud
Thea Inno ja muidugi ma püüan leida seletust,mis eesmärgil on loodud meie kõrvale liikide viisi mäletsevaid pudulojuseid?Kuidas peaksime meie neile kasulikud olema või nemad meile? Mis eesmärki see kooslus on loodud teenima? Ma kipun kahtlema,et asja kogu mõte seisneks ühiselt rohu sisse lohmimises,mäletsemises ja massilises paljunemises.Palegi,Margus Meigo,minu teada pole inimesele loodud mitmekojalist magu nagu rohusööjatele...,kelle füüsis on kujunenud (see sama mitmekojaline magu) kiskja eest põgenemiseks.Ja kui kits ja lõvi on loodud kapsast pooleks tegema ja porgandit sõbralikult jagama,siis ma tahaks teada ,kust viimane murdmist õppis?Mõne langenud ingli käest?
MeeldibVasta29 tundi
Silma A Seen See Normaal Toit vs. Surnu Lihasöömine teema on nii raske uskuda, et 21. sajandil sellese vaidlusesse veel viitsitakse minna täie tõsidusega (ükskõik kummal poolel).
See samal tasemel tarkuselt (sama arulage) kui "jalgpalli on parem süüa kui mustikaid" No ei ole, kuidagi ei ole, pole kunagi olnud ja ei hakka olema ka, väga kõvasti peab fantaasiat aretama ja reaalsust eirama, kui veel keegi soovib toetada seda kaduvat lihasöömise viirust millega siin maiseid nakatati.
Müstiline täiesti, et täisti elementaarne loogika ei liiguta kedagi.
Kuid kui mõnel koju tulles tema laps ta ees on pidulaual lahti lõigatud, kenasti maitsestatud... ei tea kas siis ehk hakkaks natukene kõrvadevahe ja rinnus oleva tehnoloogia vahel mingi side tekkima?

Üldse pole aimu ikka siinsetel, mis, kuidas ja milleks inimliik on. Oma peaga ei viidsita üldse mõelda vahest tundub, ikka kergem neelata tulnukate vana-aja ajupesu. Isegi kui see aju nii ära lupjab, et mahakandmisele saadetakse.

Lapsed annavad märku, artistid väljendavad, hullud kriiskavad, vanainimesed räägivad, konspiraatorid arutlevad, arusaajad annavad märku kuid keegi suvatse märgata oma illusioonses mugavuses mis raske tööga käes
https://www.youtube.com/watch?v=Is18-tThdtU
One of our first Small films.
YOUTUBE.COM
Silma A Seen
Toomas Sirge Seda muidugi. Inimese magu on erinev mäletsejate maost.
MeeldibVasta18 tundi
Margus Meigo Jah, sest mäletseja aju ei ole loodud seedima erinevaid marju, seemneid, pähtleid, kuivikuid ja häda olukorras muud ajutiselt kui tarvis.
Mis arvad, et kõikidel muudel liikidel kes rohtu söövad on magu nagu lehmal v.
See nii naljkas, kui inimesed selliste tasemel asjadega lagedale tulevad, eriti veel targad ja muidu mõistlikud inimesed, et " 1) meil on magu teistsugune kui lehmal 2) lehm on heina toitlane 3) inimesed ei saa heina süüa nagu lehmad 4) seega inimestel õigus kõiki loomi piinata, tappa, mõrvata, raipeid süüa ja oma lastele ka valetada, et see neile kasulik on"
On ikka loogika järjestus...
et nagu lehma maoga loomad oleks ainukesed... ja nagu elementaarset ei suudeta aru saada, et füüsiline heaolu, ja tervis paraneb inimestel kes vajalike taimi söövad ja MITTE MIDAGI ei kaota inimene tervise, tarkuse ega energia osas kui ta raipe söömise järgi jätab. Näitajad aga alati enamusel paranevad.

Muidugi on ajutised erinevused inimestel, kellel kehas olevad bakterid mis lihaga harjunud, surema hakkavad ja nõudma, aju suunama lihale... nende bakterite suremisel ka tuleb toxiine suure tõenäosusega mis keha ajutiselt nõrgestab ja pea sassi ajab... aga kui keha uuesti normaalsusele on taastunud, seemneid ja puuvilju sööma hakanud, siis peaks mõistus ka koju tulema ja nii lihtsate asjade arusaamisega, nagu kuidas kogu maailma sõjakriisid ja poliitilne ja hariduslik olukord lahendada, enam ei jännata.
Kuna aga lihasööjad nagu tolgused lahenduste ees oma puuduliku loogikaga koostöös oma sõlktuvustega, erinevate inimest mitte toetavate olenditega.. osad teadlikult lootusetusest ,osad teadlikult sest pettunud inimrassis (nagu N. Liit) ja osad arulagedusest või hirmust ja teadmatusest...
aga on vaja hakata inimliigile kasulikult elama, sest sellist liiki EI ole vaja alles jätta nagu praegu
MeeldibVasta8 tundi
Toomas Sirge Mina leian, et kõike võib süüa mõistlikult. On ju inimene ka üks kõigusööja loom. Ainult peab ka kala ja liha sööma. Mitte ainult taimetoitu.
MeeldibVasta18 tundi
Margus Meigo Sinu last võib süüa, millisele loomale oma lapse annaksid või monele mu tuttavale neegrile kes inglismaal selgitasid, et laspe söömine nomraalne, sest liha on liha, et ei tasu ola peps ja ette kujutada, et inimeste väärtus midagi muud. Et see volts, ytlesid.
Et millisest kehaosast oma last soovitad, moistlikuse piires ?
MeeldibVasta6 tundi
Margus Meigo Või nüüd on tüüpiline "Oi Oi minu last ei või"
et ma mõtlesin ükskõik mis liha aga mitte minu pere oma... Ja siis veel minu kassi ei voi.. ja minu koera... ja .. aga teiste oma suva. matsutage
MeeldibVasta5 tundi
Margus Meigo Ja see liha ja liha söömise näide siin on kindlasti adekvaatsemalt asjakohasem reaalsuse suhtes, kui seedeelundite bakterite tapmisest rääkimine siin vestluse alguses.
Ja Sulle ette ütlemiseks, kui eesriie on eemaldatud ja avalikuks saavad inimestele need Olendid kes te ja te tütarde seksuaal ja elu energiaid kes tarbib ja kes edasi müüb... siis sellised näited on elementaased millega Ülemkohtus koheselt suurem osa inimesi jääb kaotusesse,
deemonid veel vahe kohtu võivad teha kus erinevad advogaadid ja kohtunikud on oina ja kuke jms peadega, ja siis neid looma sööma asjaolusi tuuakse esile kohtus kus sind trahvides karistada püütakse, kuna sa polnud nõus ära andma oma perekonna järglaste hingi mingisuguse inimlauda jaoks, takerdasid suur kosmiliste firmade progressi ... vot siis.

Muidugi õnneks või õnnetuseks enamuste inimeste areng ei jõuagi sinamaani, et nad seda läbi tegema peaksid, aga need kes soovivad PÄRISELT õiglaseks, maailma osas saada, selliselt, et võtta endale õigus määrata õigust ja määrata seda mis on ebaõiglane... siis need arengud on tavalised. Kuid kõikidel kellel meeled vastu ei pea neile asjadele, nendel kustutatakse mälu või suunatakse haiglasse katkise ajuga, kui kustutust ei saa teha sest liialt suur hingeline erutus tekkis mis valu kesena mälestuse kirjutab füüsilisel tasandil keha alumiste aju energia väljadesse mis siia teadvusesse tagasi tulles alateadvusest need häirivad mälestused üles korjab ja mis omakorda, sügavamale minnes (enamus inimene omakorda valib neid pilte kustutamiseks alkoholi või muu vaimse kivistumise, emotsionaalse sulgumise) et sügavamale minnes need asjad täis filmina jooksma võivad hakata manifesteerides siin maises madalas vangla karjalooma reaalsuses kõrgemad arusaamad mis kogu sisse söödetud programmi "reaalsuse ühiskonnast" täeisti likvideerib ja siis inimene hullub ja kuna erinevad agendid on üle selle inimkasvatuse paigutatud kes kiirelt ja vaikselt teavad kuhu suunata milliseid hulle... siis kiiresti antakse kustutus ravimeid või sulgetakse päris ära kui kustutamatu on, ehk kui meeled nii sügava ühenduse muude ilmadega teevad, et inimene jääb päris ühendusse nende ilmadega (kuid samas ei saa aru sele maailma vajalikustest ja olukordadest)

Et jah.. eks igal mehel oma otsus.. kui nägijaks saada soovid... või nosi oma leiba vaikselt edasi.. ja proovi tibusammul areneda headuse poolele, lootes, et sinu kiirus sind ka piisava eludega kohale viib... voi et see uue elu garanteerib kui vajalikus mida uueaja robot ja kloonimis teadused asendada ei saa.. siis lase enesekindlalt edasi... kui aga soovid.. siis hakka näpuotsga uurima neid psühedeelikume...

http://www.dailymotion.com/.../x4ce5y_psychedelic.../1...
A video playlist by Margus Waffa (psychedelic-experience) on Dailymotion.. iLu means beauty,…
DAILYMOTION.COM
MeeldibVasta5 tundi
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Thea Inno Kõik on tühi töö ja vaimu närimine
MeeldibVasta17 tundi
Margus Meigo See on selle pärast, et tema küsis "Tarkust" ja sai rohkem tarkust kui ükski teine mees, ning sellele lisaks veel teadmisi ka läbi Tarkusekeste keda tema haaremis va tuhat oli,
aga ta ei mõistnud ikkagi, et mis see on... kuigi oleks piisanud ka ühest... seega see mees arvas, et see rikkus ja võim, on see mida ta küsis, tegelikult aga nagu ta ise oma ema kirjutusi vaadates oleks pidanud aru saama.. Proverbs, Tarkusesõnad 8:24 ... et Tarkusekesed... olid ammu enne mehe loomist olemas, ja kelle abiga see Looja siis siin asju ehitas... ja naise võrku tõmbas .. aga ta andestab, sest elu on suurem kui Jumal

Jumalad ei loo ainult endast nõrgemaid
Armastuse Jumalanna
MeeldibVasta5 tundi
Margus Meigo "Ärge tehke endast nõrgemaid"

https://www.youtube.com/watch?v=O3wmNsvnYB0 - kuidas see lugu saab tõsi olla, et saab armastada seni kuni armastusest tühjaks jookseme, kui armastame vales suunas valet moodi teiste, juhuse või enda süül? Et kelle iganes.. aga et see , kas saab olla võimalik, hmm..
MeeldibVasta5 tundiMuudetud
Margus Meigo Kuid asjakohane teema tuli netis just...
see laul "Kus Sa oled... Minu elu... "

Märksõnad nagu siis A anarhia jopel.. füüsiline välimus, viisnurgad riietusel.. punane rätt ümber kaela... hiiliv ärisev... lihasööma ja tapa teema äriga... tundetu...arusaamad ja jutud kohe esimese minutiga. kuid annab hea tunnetuse mis vaimudelt ja kuidas
https://www.youtube.com/watch?v=4qaD99fiRRQ
MeeldibVasta5 tundiMuudetud
Margus Meigo No lase lase grin emoticon
MeeldibVasta4 tundi
Thea Inno Margus Meigo Ahah,jaajaaa,muidugi!Tarkust mõõdetakse naiste arvu järgi ühe mehe kohta...1000 ei olnud veel piisav jõudmaks arusaamisele,et ühest piisaks ka .Sellest tarkusest jäi täiesti üks naine puudu!Hästi loogiline!Mul tärkab juba uudishimu,millisest haaremist sa selle tarkuse ammutanud oled?
MeeldibVasta4 tundi
Thea Inno Margus Meigo mina olengi anarhist
MeeldibVasta4 tundi
Thea Inno Margus Meigo küll ma lasen
MeeldibVasta4 tundi
Thea Inno Margus Meigo https://www.youtube.com/watch?v=suzwaW_SqtU oi,näed,täiesti kogemata sattusin just õige asja peale,mida vaja.vaata,et sa nüüd ühtegi halba sõna ei ütle...näed,need on mehed kes on pühendunud suure tarkuse otsinguile iseendas ! Tervitustega -Saalomon Vesipruul grin emoticon grin emoticon tongue emoticon
MeeldibVasta4 tundi
Silma A Seen Naine, kui Sa oled enesealaväärtustuse küüsis, siis ole ettevaatlik millepeale Sa kuidas reageerid.
Salomon küsis Tarkust, ta aga ei teadnud, et tarkus tähendab Naist,
ta küsis suurima tarkuse ja sai suurima tarkuse mitmekordselt veel korra, aga seda mis see oli mida ta küsis ja kus see on mida vaja ei mõistnud õigeaegselt, sellepärast ka see "Kõik on tühi töö ja vaimu närimine" Koguja raamatust, mis on Salomoni emaga koos kirjutatud Tarkuseraamatu järgmine raamat, kus kogu raamatu sisu on ühe olulisema raamatuna Nais vormis kirjutatud ja sõna tarkuski ise, on naissoost.
http://wol.jw.org/et/wol/d/r37/lp-st/2008285
See on Jehoova tunnistajate ametlik veebileht. See on mõeldud info leidmiseks Jehoova tunnistajate väljaannetest erinevates keeltes.
WOL.JW.ORG
Silma A Seen Et seega, mida siin öelda on proovitud, et Salomon sai 1000 Tarkust omale, seda mida Jumalalt küsis, kuid ta pidas oma andideks midagi muud ja asus vorpima kujukesi, vara kokku vedama ja lausa osasi Naisi vangikongis hoidma, kuulujuttude järgi. Seega ta eisaanud arusaada Jumala tegelikust annist ega ka tarkuse ja Elu olemusest.
Seega, kasutades selle mehe masenduse ütlust "tühi töö ja..." pannakse ennast samale tasemele mehega, kes ei saanud aru mis on elu ja Naine,
Kuid Sina ikka saad eks ?
https://www.piibel.net/sisukord.html?q=Kg%202#q=Kg%202
Bible in Estonian, Eestikeelne Piibel, Koguja (Kg), 2. peatükk
PIIBEL.NET
Silma A Seen Ükski naine ei ole anarhist, ei ole olnud ega ei hakka ja ei saa olema ka, kuigi, Naine oskab ja võib mängida paremini anarhisti rolli kui ükski mees kunagi seda teinud on. Kuni teatud maani muidugi. Kuni süda ja mõistus kokku puutub.
Eriti, inimene kes on toonud Ka elusa lapse ilmale, saab aru, et ta ei saa olla amarhist, et luua elu.
https://www.biblegateway.com/passage/?search=Proverbs%208...
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Thea Inno Kas sa püüad oma radikaalsuses luua tasakaalu maailmas,kus miski pole tasakaalus ja kõik mis sa saavutad on enda materdamine ning lõppkokkuvõttes tasakaalutuse juurdetootmine.
MeeldibVasta17 tundi
Margus Meigo Kusjuures nii huumor ongi, kus siin greeka-rooma ajastu mehed nii väga proovivad seda arengupuuduliku filosoofiat arendada kus "Hea ja paha on tasakaalus" ja "mees ja naine on võrdne"
nagu halleluuja grin emoticon ... et jah, ära tabasid muidu eesmärgid sügavutti
kuid eks teeb paremini
MeeldibVasta5 tundi
Margus Meigo kui vesi oleks jões tasakaalus siis ta ei liiguks, kui puude sees kõik oleks paigal ja võrdne siis puu sureks kuid tegelikult on vaja eri prioteete, et juurtest vesi õigete osadeni jõuaks vajalikus järjekorras
MeeldibVasta5 tundi
Margus Meigo .:.
Pühendatud, otse mu vanematele ja neile kes on Ühendatud, Otse Kontrollkeskusest....
Ei unustanud mittekedagi
https://www.youtube.com/watch?v=mSeuP56rMOc
MeeldibVasta5 tundi
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Thea Inno kreeka-rooma,homod,homopooldajad ja naiste orjastamine...mis tasakaalu sa selle jutuga luua püüad?See lõputu vastandamine?Miks sa upitad naisi pidevalt kuhugi kõrgemale positsioonile kui mehi?Me oleme kõik üks inimliik-mehed,naised,homopooldajad,mittehomod,homod ise ja homofoobidest heteroprimaadid,veganid,segatoidulised .Me oleme selle koha pealt kõik ühesugused.Ei aja taimetoitlane ühest otsast maltsa sisse ega külva pärast teisest otsast pärleid või räägi suuremat tõde kui lihasööja.Ja mitte ehk väga kenasti öeldes...Inimesed,otseses või kaudses mõttes,me toodame kõik ühtviisi sitta siin maal,selles osas oleme me kõige produktiivsemad.Ja üks asi veel...lihasöömine ei põhjusta seesuguseid tagajärgi,mis kiirelt märgatavad on kui inimene hakkab sisse pahvima,larpima või sööma taimolluseid,mis ilmselgelt pole mõeldud inimorganismi sattuma,tekitades seal kärmelt ajus valeühendusi,mida võib juba tõsiseks probleemiks nimetada
MeeldibVasta6 tundiMuudetud
Margus Meigo ei ole üks.
ükski asi pole üks, kõik on üks. kõik on aga kõik pole vajalik hoida jäävalt
MeeldibVasta5 tundi
Margus Meigo naisi ei saa upitada
MeeldibVasta15 tundi
Silma A Seen
Kirjuta vastus...
Erik Miido Ilusad laused need eelmised kaks. Ma olen Marguselt samu asju küsinud vahest. Maa pidi olema suur liivakast, kuhu me kõik tuleme mängima ja arenema, kaklema ja leppima jne
MeeldibVasta16 tundi
Margus Meigo Tõesti usud, et maa on suur liivakast? Nu jah, rooma-greekalik hea vastutuseta filosoofia mis mugavalt lubab peksta ja süüa keda iganes ja siis ei saag isuurelt süüdistada ega probleeme likvideerida, sest siin poole arengulised sovivad eluga kannuda...

aga vanadel hingedel nendest kannuvatest robotitest ja nende tekitatud katkistest zombidest ja pimedatest hingedest on siiber... kui kaua võib
MeeldibVasta5 tundi
Silma A Seen
Kirjuta vastus...

No comments:

Post a Comment

Comment all the missing comments : )

Seriously.. we like . )
Lase aga tulla!

Margus